Horoskopi ditor, 2 dhjetor 2018

DASHI:
Prania e Hënës do të jetë e ndjeshme dhe ndikimi i saj do të jetë mjaft pozitiv në çdo drejtim. Nuk do të mungojnë mundësitë e mira, si në fushën e ndjenjave edhe në atë profesionale.

Loading...

DEMI:
Mund ta gjeni veten në një situatë të komplikuar, lidhur me disa çështje të cilat kërkojnë zgjidhje përfundimtare. Por këshillohet që gjatë kësaj të diele të mos përzieni ngarkesat profesionale me ato sentimentale.

BINJAKËT:
Mund të jetoni disa momente tensioni, sidomos në fushën e ndjenjave. Ndërsa sa i takon sferës profesionale, do të jeni mjaft të ngarkuar por në të njëjtën kohë, duhet të shfaqni përqendrim maksimal.

GAFORRJA:
Do të përballeni me një ditë kritike sa i takon fushës së ndjenjave, për shkak të disa situatave të mbetura pezull. Situatat do të ngatërrohen me njëra tjetrën dhe do e gjeni veten në pamundësi për ti zgjidhur.

LUANI:
Do e gjeni veten të rrethuar nga një ditë pozitive, sidomos sa i takon fushës së ndjenjave. Edhe sektorët e tjerë të jetës, do të jenë mjaft të favorshëm, pasi yjet ju buzëqeshin.

VIRGJËRESHA:
Do të rigjeni forcë dhe energji gjatë kësaj dite, duke treguar se jeni në gjendje të tregoni këndvështrimet tuaja në sferën profesionale. Mundësi të shumta do të ketë edhe në sferën e ndjenjave.

PESHORJA:
Do të përballeni me disa të reja interesante, sa i takon studimeve dhe profesionit. Kjo e diel do të jetë mjaft e favorshme, për përfshirjen në projekte të reja interesante.

AKREPI:
Lërini ndjenjat të lira dhe do të shihni se mund të përballeni me një sërë mundësish në sferën sentimentale. Mundësi të shumta do të shfaqen para jush edhe në sektorin profesional gjatë kësaj periudhe.

SHIGJETARI:
Do të përballeni me të reja interesante në sferën profesionale. Ndërsa sa i takon ndjenjave, do të ndjeni nevojën për një sqarim. Vetëm kështu, mund të bëni paqe me veten.

BRICJAPI:
Mund të përballeni me një ditë mjaft nervoze dhe stresuese, nën mundësinë për të marrë role të reja si nga pikëpamja sentimentale dhe profesionale.

UJORI:
Do t’iu duhet të bëni më shumë qartësi me veten tuaj gjatë kësaj dite. Kjo pasi në të kundërt rrezikoni që të komprometoni sferën e ndjenjave si dhe ekuilibrin e arritur në punë.

PESHQIT:
Yjet do të kenë ndikim mjaft pozitiv gjatë kësaj të diele, sidomos sa i takon sferës profesionale. Ndërsa sa i takon asaj sentimentale, do të përballeni me momente tensionesh.