Olsi Bylyku zbulon se kujt i ngjan Ajka, Xhensiles apo Besit(Foto)

Në korrik të këtij viti Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj u bënë prindër pë herë të parë. Këngëtarja solli në jetë një vajzë, të cilën e pagëzuan me emrin e veçantë, Ajka.

Loading...

Në atë kohë Besi dhe Xhensila postuan në një foto me këmbët e vajzës dhe i kushtuan asaj një dedikim emocionues. Ndërkohë publiku është kurizoz të dijë se kujt i ngjan vajza. Këtë detaj e ka zbuluar së fundmi aktori i humorit, Olsi Bylyku.

‘Të kishte këput kokën Bes Kallaku’, shkruan Olsi.