A të dobëson seksi? Ja si përgjigjen VIP-at shqiptar

Mes personazheve të njohur “superkunji” i emisionit “Thumb” kërkoi këshilla për dobësimin. Dëgjoni disa nga përgjigjet e personazheve të njohur, ndërsa u pyetën për dobësimin nga seksi.

Loading...

Eva Murati këshillon për konsumimin e ujit dhe palestrën, ndërsa për seksin thotë: Eh kjo mbetet për t’u parë.

Agnesa Vuthaj sugjeron agjërimin si mënyrën më të mirë për dobësim, ndërsa për seksin shprehet se nuk ka fakte që ndikon në dobësim. /abcnews