Bleona i vë “flakën” rrjetit për Shën Valentin(Foto)

Këngëtaraja Bleona Qereti ka vendosur t’I heqë të gjitha për festën e të dashuruarve.

Loading...

Ajo ka ndarë nëj foto ku duket krejtësisht e lagur brenda një pishine.

Ashtu siç e ka bërë na dhe mjaft sensuale, Bleona u urond fansave një Shën Valentin të gëzuar.

Edhe këtë vit këngëtarja do festojë e vetme.