E paskan mbajtur të fshehtë që prej 3 vitesh! Fiksimi i të dashurit të Arbanës që i nxorri zbuluar (Foto)

Arbana Osmani është duke përjetuar një histori dashurie me regjisorin e emisionit “Dua Të Të Bëj Të Lumtur”, Eduart Grishaj.

Loading...

Por nëse do të bëjmë një kërkim të thjeshtë në Instagramin e Eduartit do të vëmë re një pasion shumë interesant.

Ai pëlqen të udhëtojë.

Fotot nga e gjithë bota kanë mbushur profilin e tij interesant dhe mesa duket në këtë lëmsh, ka përfshirë edhe Arbanën.

Por edhe pse lidhja e tyre ka dalë tani në pah, fotot në profilin e Eduartit teksa shëtit nëpër botë me Arbanën datojnë që në vitin 2016.