E rëndë/ Nuk e duronte dot kur qante, nëna rr.eh për v.dekje fëmijën e saj 3 vjeç

Ngjarje e rëndë: Nëna rreh fëmijën 3 vjeç deri në v.dekje vetëm pse nuk e duronte…

Loading...

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Itali ku një nënë ka rr*hur fëmijën e saj vetëm 3 vjeç derisa ia ka shkaktuar vde*kjen

“Nuk pushonte së qari, bënte shumë naze, e rr*ha se doja të kuptonte”. Kjo ngjarje e rëndë ka ndodhur në mes të janarit dhe fëmija i dhu**ar vetëm 3 vjeç e 8 muaj arriti i vd**ur në poliklinikën e Modenas.

Mësohet se ishte vetë nëna, me origjinë moldave, e cila ka çuar fëmijën në spital si dhe ka treguar mbi ngjarjen e rëndë.

Në hetimet e policisë është përfshirë edhe partneri i saj, i cili është shqiptar.

Burime nga policia mësohet se shqiptari është me precedent penal pasi ka disa ak.uza për pro**itucion. Gruaja, një 27-vjeçare moldave, ka pranuar se e ka rra*ur fëmijën, me një dëshmi që ka lënë pa fjalë hetuesit. ”E rr*ha se bënte shumë kapricio. Doja vetëm të pushonte e të mos qante më, por nuk mendova se do vdi**e”- ka thënë ajo. /albeu com/