E vr.anë dhe e hodhën në ferra! Zbulohet motivi, 49 vjeçarja kishte lidhje int.ime me kunatin, kërkoi të ndahej por…(Foto)

Detaje të reja janë zbuluar lidhur me ngjarjen e rëndë këtë mëngjes në Tiranë, ku një grua u gjet e vr.arë.

Loading...

“Panorama” mëson se vi.ktima Lirie Xhepa dyshohet se është vr.arë nga kunati i saj, Dashamir Xhepa. Ata thuhet se kishin një marrë.dhënie in.time dhe ajo i ka kërkuar të ndahen, por ai nuk ka pranuar.

Në polici janë shoqëruar disa persona, mes tyre dhe njëri nga kunetërit e saj, ndërsa Dashamir Xhepa është në kërkim

Sipas informacioneve të policisë, Lirie Xhepa është që.lluar me tre pl.umba dhe është gjetur e hedhur në disa shkurre. Kanë qenë banorët e zonës të cilët kanë njoftuar policinë, ndërsa nuk kanë arritur ta identifikojnë pasi kishte pla.gë edhe në fytyrë.

“Panorama” mëson se ka qenë djali i saj i vogël, i cili jeton me të, ai që ka bërë identifikimin e trupit të së ëmës në m.org.

Ndërkohë mësohet se ajo ishte nëna e katër djemve, dy prej të cilëve jetojnë jashtë shtetit, një ndodhet në b.urg, dhe djali i vogël është në shkollë, dhe jetonte me të, në këtë zonë.

Vik.tima merrej me blegtori, dhe së fundmi kishte nisur punë pranë një fabrike këpucësh. Policia po vazhdon punimet për zbardhjen e plotë të kësaj ngjarjeje të rëndë .