Elvana Gjata nuk e kalon dot tron.ditjen, kërkon qetësinë nga Zoti, nuk e besoni se cfarë ka bërë sot (Foto)

Pas rikthimit të ngjarjes në ish-Bllok, ku u përfshi dhe i fejuari i saj Ervin Mata, këngëtarja Elvana Gjata është bërë aktive në rrjetet sociale.

Loading...

Këngëtarja deklaroi se kjo ngjarje e ka dëmtuar shumë pasi kishte kaluar një periudhë shumë të vështirë, fizikisht dhe moralisht, pasi ishte ndjerë e dërrmuar dhe e vr.arë.

Por mesa duket këngëtarja tashmë është duke e kërkuar qetësinë duke predikuar fenë dhe duke besuar në zot.

Ditën e sotme Elvana ka publikuar një video në Instastory ku shihet në kishë.