Horoskopi javor/ Meri njofton këtë shenjë horoskopi për martesë jashtë shtetit

“Fjala do filtrohet nga ndjenja superiore por në fakt edhe mendimi do filtrohet nga ndjenja dhe do bëhet më pak orthologjik. Ndjenja e keqardhjes do na shoqërojë deri ne trishtim. Por kjo mund te kete anen e vet te mire te mbetemi njerëzor. Fantazia do ta kapercej shpesh here sferen e realitetit dhe do perhapemi ne detin e ndjenjave”, njofton Meri.

Loading...

Astrologia e njohur ka një lajm të mirë për njërën nga shenjat për sa i përket fushës së dashurisë. Meri njofton se ata të shenjës së Gaforres do lidhen me dikë që jeton larg dhe mund të kenë edhe martesa.

Lexoni më poshtë parashikimin për të gjitha shenjat.

Dashi
Te fshehte ne starategjite tuaja dhe ne lidhje me ndjenjat me te ndjeshem. Tani mund te beni art por edhe tradheti

Demi
Njohje miq shoke dhe bashkepunime qe ne thelb do kene ndjenjat dhe terheqjen kimike duke ju hapur nje porte te re ne fushen e ndjenjave

Binjaket
Pozicione te rendesishme ju presin por te paqarta si ne cilesi ashtu edhe ne drejtim. Do ndjeheni sikur do jeni ne nje mision te rendesishem

Gaforrja
Udhetime te rendesishme sidomos ne jeten personale ku do lidheni shpirterisht me dike qe jeton large apo martesa te dyta

Luani
Takime te fshehta te cilat do behen me njerez qe kane ne dore ceshtje te rendesishme ekonomike dhe interesa personale me ju

Virgjeresha
Ju do jeni ne nje ane dhe bota ne te kundert duke ju keqkuptuar apo heshur poshte llogaritjet tuaja megjithese te sakta. Ne kete reast fiton qellimi i mire dhe jo llogaritja e sakte

Peshorja
Shume pune dhe udhetime pune sidomos ne rruge detare por edhe pune qe lidhen me detin turizem peshkim art ju pret

Akrepi
Takime te shumta qe e ngrene thelbin e komunikimit ne ndjenje dhe ju fut ne dashuri pa menduar duke ju perfshire ne gjendje te forte emocionale

Shigjetari
Ndryshime dhe rregullime te mirefillta ne ambjentet ku jetoni. Takime dhe shume vizita te rendesishme ju presin por edhe biznes familjar

Bricjapi
Mesazhet qe do merrni do kene karakter social dhe te mbushura me ndjenje duke perjashtuar frymen e llogarise dhe perfeksionit

Ujori
Do beni shume leke duke perdorur mendjen si nje pershtatje apo ndikim emocional ndaj atyre qe do perfitoni te ardhura e fitime

Peshqit
Do keni udhetime dhe takime te rendesishme me fatin dhe pune si edhe ne rruge detare apo qytete prane detit do keni perfitime.