Kjo është arbitrja seksi që ‘ndezi’ Shën Valentinin me pozat e saj

E magjishmja, arbitrja italiane Claudia Romani ka dërguar fansat e saj në ekstazë për “Shën Valentinin” me një seri fotosh pikante.

Loading...

Nuk kishte asnjë paralajmërim pse në këtë ditë, pasi gjyqtarja u zhvesh për “Playboy” Itali.

Claudia është një modele dhe yll televizioni, e cila drejton edhe ndeshjet në divizionet e para dhe të dyta të Italisë.

36-vjeçarja, e cila ka qenë e dashura e ish-legjendës së Milanit, Filippo Inzaghi, ka mbi 833,000 ndjekës dhe mijëra njerëz kanë pëlqyer photoshot-in e ri të realizuar në Majemi.