Modelja e njohur shqiptare që po “çmend” italianët! Njihuni me të

Jori Delli u bë e njohur verën e kaluar kur u shfaq në “Sportitalia”.

Loading...

Ajo është me origjinë shqiptare, por është rritur e formuar si modele në Torino.

3-vjeçarja ka shfaqur simpatinë për kuqezinjtë e Milanit dhe tashmë është një yll në ngjitje në shtetin fqinj.

Në faqen e saj në Instagram, Jori poston foto artistike, të cilat marrin plot pëlqime dhe komente pozitive.