Ndahet nga jeta në moshën 37 vjeçare modelja e njohur

Modelja e njohur, nënë e katër fëmijeve Alli MacDonnell ka nderruar jete papritur në moshën 37-vjeçare.

Loading...

Modelja, nga Dublini, ishte e njohur në ekranin iralndez, si dhe ishte aktiviste e autizmit.

Lajmi për vde*kjen e saj ka tron*ditur fansat, të cilët e ndanë dhimbjen në rrjetet sociale.

Nëna e 4 fëmijëve, përveç karrierës si modele, kishte qenë mjaft aktive në fushatën për ndërgjegjësimin ndaj autizmit përgjatë viteve të fundit, shkruan Mirror.

Dy prej fëmijëve të saj Harry dhe Siena, të dy janë të prekur nga autizmi.