Përtoni të pastroni? Mësoni trikun e çmendur që do t’ju shpëtojë përgjithmonë nga aroma e keqe e urinës në banjon tuaj (Foto)

Kur bie fjala te pastrimi shumica do te thonin nje zeri se me i tmerrshmi eshte ai i banjes.

Loading...

Eshte pak e cuditshme, por nje trik i ri do t’ju mesoje si te shpetoni njehere e pergjithmone nga aroma e pakendshme e urines.
Njerezit ne Aurstrali kane zbuluar “shpikjen” e tyre me te re duke e tejmbushur banjen me shkumen e rrojes, ku thone se e gerryen deri ne palce aromen e t.merrshme te urines.

Me mijera njerez jane duke e provuar kete, ku kane filluar ta shperndajne dhe neper rrjetet sociale. Ata thone se tani ndihen te shpetuar dhe te intuziazmuar per gjetjen e re, transmeton Shqiperia Ime.

Ata pohojne se kjo funksionon me mire sesa perdorja e kimikateve te rrezikshme ku vetem largojne urinen, por jo aromen e saj.

Tashme larja e banjes me shkume rroje eshte kthyer ne trend dhe grate shtepiake e po ndajne eksperiencat e tyre ne rrjetet sociale bashkengjitur me foto. Pershtati: Shqiperia Ime