Ndryshe nga herët e tjera, vetëm me një fustan transparent, Elvana Gjata shfaqet më seksi se kurrë

Duket se kjo verë do të jetë tepër e nxehtë për Elvana Gjatën.

Loading...

Këngëtarja ka zgjedhur të rikthehet fuqishëm me dy videoklipe të rinj, të cilët priten të pushtojnë tregun.

Mësohet se njëra prej këngëve do të jetë një bashkëpunim me një artist të njohur, por nuk jepen më tepër detaje sesa.

Ndërkohë stilisti i Elvanës, njëherazi dhe miku i saj më i mirë Valdrin Sahiti, ka publikuar disa imazhe nga njëri prej klipeve, ku Gjata shfaqet ndryshe nga herët e tjera me një fustan transparent. Ajo tregon hiret seksi dhe nxhjerr në pah format perfekte.